اعتراف

ديگر بدون تو نمي توانم زندگي كنم. كمي كه از تو دور مي شوم دلم برايت تنگ مي شود. زود زود بايد بهت سر بزنم وگرنه كلافه مي شوم. هر كاري كه مي خواهم بكنم قبلش بايد حتما سراغ تو بيايم. نمي دانم اين خوب است يا بد اما اين روزها اين تو هستي كه تنهايي مرا پر مي كني. شب كه چراغ ها خاموش مي شود و فقط من و تو می مانيم از هميشه بهتر است. كسي مزاحممان نمي شود و مي توانيم مدتی با هم خلوت کنيم. اما يك اشكال كوچك وجود دارد. و آن اين است كه نمي خواهم به شب بيداري عادت كنم. براي همين هم بهتر است در طول روز با هم باشيم. تو چی فکر می کنی؟به نظر من بهتر است فراق شبانه را تحمل كنيم. عوضش من چشم درد نمي گيرم و تو هم چند ساعتي از دستم خلاص مي شوي. همين روزها يك

cash memory هم مي خرم. اينطوري تحمل دوري تو برايم راحت تر مي شود چون وقتي كنار هم نباشيم باز هم قلبت پيش من است. ديگر چي از اين بهتر کامی جان؟!

کامی = کامپيوتر خودمانی!

/ 15 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
behnam

... مثل هر امر مدرنی فرا گير و *همه جايی*، خيره کننده ، سرخوش و سطحی است. پرگويم را بر من ببخش! شاد باشی

behnam

... او ديکتاتور است! خود را به همه تحميل کرده! طوری که ايندوره را عصر او می خوانند! همه بايد با او آشنا باشند. آشنا نبودن با او و دوست نداشتن او به معنای عقب ماندگی و بی سوادی تلقی می شود. طوری که احتمالا بعضی بعد از خواندن اين کامنت می پرسند اگر اينطور است پس چرا خودت هم با او کار می کنی! او همه چيز را می داند. و به واسطه همين دانستگی همواره خود را به مثابه دانای *کل* بر ما آشکار می کند. همين کليت است که او را *او* می سازد. و به واسطه همين او بودن است که نمی تواند *تو* باشد. پس دوست ما نيست. نوری که از خود ساطع می کند، رنگهايی که نمايان می سازد، اصواتی که از خود بيرون می دهد، خيرگی و سرخوشی و هيجانی که در ما بر مي انگيزد، و در پس همه اينها جذابيتی که بر می سازد، به مانند نور نئون ها و رنگ گلهای مصنوعی و زيبايی خيره کننده ستارگان مد و صدای خش دار و *خلسه* آور خوانندگان پاپ و هيجان و سرخوشي که در *پاساژها* و بازارها موج می زند و سر آخر جذابيتي که در پس هر امر *مدرنی* نهفته است.

نازنین ایراندوست

يک پنجره برای ديدن...برای من که همه دنيا از چشم اين پنجره ديده ميشه.زندگی،دوست،خبر،تنهاييها،غربت خانه،... اينترنتت را برای-گريه کردن دوست دارم دوست دارم! (متن منو به روانکاوی چيزی نشون ندين وگرنه يه تحليل وحشتناک تحويلمون ميده!)

یوسف

سلام ..چه خوب که تونستین موزیک تو بلاگتون بذارین ..باید از بودن وسرودن هم ممنون بود .. نه ؛ من هنوز نتونستم مزرعه پدری رو ببینم .. ولی از دستش نمی دم ..

lale

دختر مراقب خودت باش چه جوری ترکت بديم اونوقت ؟

سهیل

درسته که ممکنه هنگ کنه يا عيب و ايرادی به هم بزنه . ولی خوبيش اينکه که هيچوقت خيانت نميکنه . شايد چشمها رو خسته کنه ولی کور نميکنه . شايد برای آدم کمردرد بياره ولی کمر آدم رو نميشکنه . شايد ... شايد ... شايد ... پس دوست خوبيه . نه؟

hamoon

می دانم: صنعت به ز بشر...(چه بد که چه خوب می فهمم!)

alireza

اين کامی دنيا خانوم را خوب بغل کرده مي بينی فاصله ها به اندازی نوک انگشتا شده